jap.jpg

200hpplus - Kim Jesteśmy 

Nasza firma specjalizuje się w imporcie i sprzedaży sportowych samochodów pozyskiwanych głównie z dobrze rozpoznanego przez nas rynku japońskiego oraz angielskiego.

Jesteśmy oficjalnym partnerem angielskiej firmy WM Classics Ltd, która ma swoje siedziby w Wielkiej Brytanii oraz Japonii. Dzięki współpracy z firmą WM Classics mamy bezpośredni dostęp do unikalnych egzemplarzy na rynku angielskim oraz japońskim.

Zajmujemy się również wyszukiwaniem i sprowadzaniem samochodów pod indywidualne zamówienia dla naszych klientów.

Czym wyróżnia się nasza firma ?

Dzięki zróżnicowanej lokalizacji naszego partnera biznesowego w Japonii oraz Wielkiej Brytanii mamy zwiększony dostęp do osobistych inspekcji kupowanych egzemplarzy.

Nie prowadzimy tylko wirtualnej sprzedaży jak niektóre firmy. Część samochodów z naszej oferty jest dostępna w siedzibie naszego partnera w Japonii oraz Wielkiej Brytanii , gdzie osobiście można je przetestować na drodze jak i również skorzystać z rampy inspekcyjnej. Pozostałą część samochodów z naszej oferty można przetestować w siedzibie naszej firmy w Kamiennej Górze w województwie dolnośląskim.

Zamówienia indywidualne przyjmujemy telefoniczne pod numerem kontaktowym 604 505 879 w języku polski oraz pod numerem 00447788888131 w języku angielskim.

Zamówienia można składać również osobiście w siedzibie naszej firmy w Kamiennej Górze oraz w siedzibie naszego partnera w Bedworth w Wielkiej Brytanii .

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.